ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
13 

  3 grudnia 2014r. w Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „NIE DAJ SZANS AIDS”. 
Kolejna edycja konkursu przebiegała jak co roku pod patronatem Starostwa Powiatowego oraz Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krośnie.

 Adresowana była do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krośnieńskiego i Krosna. Młodzież, wykorzystując nowoczesne techniki multimedialne przygotowała krótkie spoty reklamowe na temat HIV i AIDS, m.in. jak można zarazić się wirusem, jak uniknąć zakażenia czy też w jaki sposób wirus przenosi się z jednej osoby na drugą.
 Podczas spotkania uczniowie wraz z opiekunami obejrzeli wszystkie nagrodzone prace oraz wysłuchali prelekcji nawiązującej do tematu konkursu, który wygłosiła Anita Pelczar, kierownik sekcji oświaty i promocji zdrowia w Sanepidzie.
 Wysokie trzecie miejsce w konkursie uzyskało rodzeństwo reprezentujące naszą szkołę Natalia i Grzegorz Raś. Przygotowali oni ciekawy materiał dotyczący problematyki zarażenia wirusem hiv.
W przygotowaniu pracy konkursowej rodzeństwu pomagał Oktawian Froń. Gratulujemy! (kg)