ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
02 

  W dniach 7-9 listopada 2014 r. w Zakopanem odbył się już XXXI Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS. Tematem wiodącym tegorocznej edycji była „Polska – Unia Europejska- Łotwa i Estonia”. Podobnie jak w latach poprzednich, województwo podkarpackie reprezentowali uczniowie naszej szkoły.

  Reprezentację pod opieką p.Teresy Mazurek i p.Elżbiety Zajdel stanowili: Sabina Dąbek, Patryk Gniady, Kamil Kędzior, Aleksandra Kuźniak, Beata Łopatkiewicz, Karol Małek, Natalia Nóżka, Kinga Szajna i Hubert Zaniewicz.
  Uczniowie zmagali się z testem dotyczącym znajomości walorów turystycznych Polski, historii UE oraz geografii Łotwy i Estonii, a także topografii i udzielania pierwszej pomocy. Sporo śmiechu i zabawy towarzyszyło części praktycznej, na którą składał się m.in. rowerowy tor przeszkód.
  W ostatecznym podsumowaniu w klasyfikacji województw drużyna wywalczyła VII miejsce w Polsce.
W czasie wolnym uczniowie zwiedzili Zakopane oraz odbyli wycieczkę do tatrzańskiej Doliny Białego. ( ez)