ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
6   „Ziemio ojczysta, ziemio jasna, nie będę powalonym drzewem, codziennie mocniej w Ciebie wrastam radością, smutkiem, dumą, gniewem. Nie będę jak zerwana nić, odrzucam pusto brzmiące słowa. Można nie kochać Cię i żyć, ale nie można owocować.”  - W. Szymborska

 

  W piątek 7 listopada b.r. uczniowie klasy III TŻ pod opieką wychowawczyni p. Krystyny Kubit przygotowali uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.W przygotowaniach trzecioklasistom pomagali także uczniowie z klasy I TŻ i III LO.

  Przypomnieli wszystkim zgromadzonym, jak doszło do tego, że Polska po 123 latach niewoli powróciła na mapy Europy i świata. Opowiedzieli o ludziach, którzy pozbawieni własnego państwa starali się zachować swą tożsamość narodową. Złożyli hołd wszystkim, którzy oddali życie w walce o wolność, stawiając kosz biało-czerwonych kwiatów przed Polską. Nastrój powagi i skupienia przeplatał się z pieśniami patriotycznymi.