ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
22 

  W dniu 28 października 2014r. na trasach biegowych Zespołu Szkół odbyły się Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. W zawodach startowało 117 uczestników – młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

  Zawody otworzył Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Rzeszowie Józef Krzywonos i Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS – Łukasz Aszlar. 

  Zwycięzcy indywidualni otrzymali medale, natomiast puchary i dyplomy zostały wręczone dla najlepszych szkół w klasyfikacji drużynowej. Dekoracji dokonali Dyrektor ZS w Iwoniczu – mgr inż. Zbigniew Noga-Krzyżanowski, Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Rzeszowie Józef Krzywonos i Prezes Powiatowego Zrzeszenia – Łukasz Aszlar. Komunikat zawodów w załączniku.