ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Po raz kolejny Powiat Krośnieński, wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chorkówce, Forum Inicjatyw Społecznych ze Zręcina i Parafią św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Zręcinie zorganizował obchody Dnia Papieskiego.

Dzień ten, poprzedza Powiatowy Konkurs Literacki o Św. Janie Pawle II, do którego bardzo chętnie przystępuje młodzież naszej szkoły. Spośród złożonych prac pisemnych z terenu powiatu krośnieńskiego, jury konkursowe przyznało I miejsce dla naszej uczennicy Beaty Łopatkiewicz z kl. III TŻ, natomiast III miejsce dla Katarzyny Wirmańskiej, również z kl. III TŻ.

Wręczenie nagród odbyło się 12 października 2014r., podczas uroczystej Mszy Świętej o godz.11.30, w kościele parafialnym w Zręcinie.

Gratulujemy naszym laureatkom. (rt)