ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Święto Edukacji Narodowej potocznie zwane Dniem Nauczyciela jest radosnym dniem nie tylko dla pedagogów, pracowników szkoły ale również dla uczniów beztrosko wyrażających podziękowanie swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację, wdzięczność wyrażoną zarówno gestem jak i ciepłym słowem.

W uroczystej akademii z okazji Dnia Nauczyciela, która miała miejsce 15 października 2014r. brała udział cała społeczność szkoły. Przygotowany przez uczniów klasy II TŻiUG/TAK pod opieką wychowawcy Anny Korbeckiej program artystyczny wprawił  wszystkich obecnych w wesoły nastrój.

W imieniu uczniów Samorząd Szkolny na ręce Pana wicedyrektora Leszka Zajdla złożył wszystkim nauczycielom życzenia i podziękowania za trud pracy pedagogicznej.

Na zakończenie wicedyrektor  szkoły przedstawił nauczycieli, którzy otrzymali nagrody Starosty Krośnieńskiego i Dyrektora Szkoły.