ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

29 września 2014 zaproszeni goście z Niemiec uczestniczyli w wycieczce nad Zalew Soliński, gdzie zwiedzali wnętrze zapory i obejrzeli film edukacyjny o energii odnawialnej. Miłym akcentem w drodze powrotnej była wizyta w cukierni „Słodki Zakątek” w Lesku.

Ostatni dzień wizyty w naszej Szkole niemieccy uczniowie spędzili w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa w Bóbrce. Mieli możliwość obejrzeć projekcję multimedialną, poznać historię rozwoju przemysłu naftowego, a nawet stanąć oko w oko z … Ignacym Łukasiewiczem.

To jednak nie koniec kontaktów z Galilei Gymnasium, gdyż rozpoczynamy właśnie realizację projektu „Erasmus+”, w którym szkoła z Hamm będzie pełniła funkcję koordynatora. Już w marcu pierwszy wyjazd do Włoch. Zachęcamy do nauki języków obcych i zapraszamy do udziału w projekcie.

Projekt wymiany jest realizowany dzięki wsparciu fundacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.