ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zespół Szkół w Iwoniczu gości w dniach 24-30 września 2014 niemieckich uczniów z partnerskiej szkoły Galilei Gymnasium w Hamm. Młodzież wspólnie pracuje nad projektem, a także zwiedza i poznaje nasz region.

Uczniowie brali udział w warsztatach w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, gdzie wykonali pamiątkowe obrazy na szkle. Niemieccy koledzy zwiedzili naszą szkołę i uczestniczyli w lekcji języka angielskiego. Nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę i rozgrywki sportowe.

29 września planowana jest wycieczka nad Zalew Soliński. Natomiast 30 września goście zwiedzą Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce.

Dnia 27 września 2014 r. opiekunowie niemieckiej grupy uczniów zwiedzili skansen archeologiczny "Karpacka Troja" w Trzcinicy. Następnego dnia podziwiali Miasteczko Galicyjskie i skansen oraz Muzeum w Sanoku.

Projekt wymiany jest realizowany dzięki wsparciu fundacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.