ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
warzyce

  16 września 2014r. uczniowie klasy II LO udali się z wizytą do Warzyc k. Jasła do mieszczącego się tam Zakładu Karnego Jest to jednostka typu półotwartego dla skazanych mężczyzn odbywających karę pozbawienia wolności po raz pierwszy, z oddziałem dla skazanych młodocianych, podlegającą Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Rzeszowie.

  Głównym celem wizyty było poznanie specyfiki pracy służb więziennych. Uczniowie po raz pierwszy znaleźli się w tego typu placówce i już samo wejście na teren Zakładu przyniosło dużo emocji. Uczniowie spotkali się z funkcjonariuszami pracującymi na różnych stanowiskach, którzy chętnie opowiadali o wyzwaniach z jakimi stykają się w trakcie wykonywania obowiązków. 
  Szczególnym momentem było spotkanie z trzema osadzonymi, którzy w ramach resocjalizacji opowiedzieli o swoich życiowych problemach. 
Osadzeni, opowiadając swoją przestępczą historię, udowadniali, że nie warto w pogoni za łatwym zarobkiem, adrenaliną i „towarzystwem” przekreślać swojego życia.
Opiekę nad młodzieżą sprawowały: p. Marta Dragan i Elżbieta Zajdel.

warzyce