ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  27 czerwca oficjalnie zakończony został rok szkolny 2013/2014. Wraz z końcem roku szkolnego zakończone zostały zmagania sportowe, które przebiegały zgodnie z terminarzem imprez sportowych Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

  Biorąc pod uwagę wyniki sportowe to był to bardzo udany rok szkolny dla naszych sportowców. Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2013/2014 startowali w następujących dyscyplinach: liga lekkoatletyczna, indywidualne biegi przełajowe, sztafetowe biegi przełajowe, piłka koszykowa, piłka siatkowa, piłka nożna, piłka ręczna, unihokej, badminton, tenis stołowy, aerobik, pływanie, szachy, piłka siatkowa plażowa. Reprezentowali oni szkołę w blisko 40 zawodach i imprezach sportowych na szczeblu powiatowym, rejonowym, wojewódzkim, a także ogólnopolskim. 
  W klasyfikacji generalnej prowadzonej przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy nasza szkoła została sklasyfikowana na 8 miejscu w województwie podkarpackim z dorobkiem 565 punktów. Łącznie sklasyfikowany zostało 166 szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego
W roku szkolnym 2012/2013 zostaliśmy sklasyfikowani na miejscu 14 z dorobkiem 428 punktów
  Powrót do pierwszej dziesiątki najlepszych szkół województwa podkarpackiego oraz skok o 6 miejsc w klasyfikacji generalnej jest olbrzymim sukcesem naszych sportowców.
  Wszystkim uczniom oraz nauczycielom wychowania fizycznego, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do tak wspaniałego sukcesu serdecznie gratulujemy i dziękujemy oraz życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku !


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA DRUŻYNOWE

 1. VII miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w badmintonie dziewcząt (Kinga Kinel, Klaudia Litwin kl IILO i Karolina Wazowicz kl IIILO)
 2. Półfinał wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt.
 3. Półfinał wojewódzkiej Licealiady w piłce koszykowej dziewcząt.
 4. II miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w biegach rozstawnych 4x100m dziewcząt (Gabriela Matyszczak, Agnieszka Sowula, Gabriela Konik kl IILO, Karolina Wazowicz kl IIILO).
 5. VI miejsce w finale międzynarodowym w biegach rozstawnych 4x100m dziewcząt (Gabriela Matyszczak, Agnieszka Sowula, Gabriela Konik kl II LO, Karolina Wazowicz kl III LO).
 6. IV miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej chłopców.
 7. IV miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców.
 8. III miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w biegach rozstawnych 4x100m chłopców (Patryk Gniady, Krystian Farbaniec kl IILO, Karol Małek kl IITŻ, Konrad Kijowski kl ITŻ).
 9. V miejsce w finale wojewódzkiej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
 10. V miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w sztafecie szwedzkiej chłopców.
 11. I miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.
 12. I miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej plażowej dziewcząt.
 13. I miejsce w powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
 14. I miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt.

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE

 1. II miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych (Mirosław Pabisz kl IVTAK)
 2. III miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów w biegu na 400 m (Patryk Gniady kl IILO)
 3. IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów w skoku w dal (Karol Małek kl IITŻ)
 4. III miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w pchnięciu kulą 3kg (Kinga Szajna kl ILO)
 5. IV miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w pchnięciu kulą 4kg (Katarzyna Wirmańska kl IITŻ)
 6. IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów w biegu na 1500m (Hubert Zaniewicz kl ILO)

W grach drużynowych szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Karolina Wazowicz kl IIILO, Gabriela Matyszczak, Agnieszka Sowula, Kinga Kinel, Gabriela Konik, Patrycja Dudzińska, Justyna Piłat, Klaudia Litwin, Sabina Dąbek kl IILO, Kinga Szajna kl ILO, Beata Łopatkiewicz, Katarzyna Wirmańska kl IITŻ, Wioletta Bożętka, Anna Bożętka kl IIITŻ, Patrycja Borowicz, Katarzyna Strączek kl ITŻ.

Chłopcy: Marcin Kielar, Szymon Gryb, Daniel Froń kl IIILO, Rafał Folta kl IVTI, Jakub Malawski, Jakub Skitał, Sławomir Fortuna, Wojciech Skwara, Krzysztof Dobosz, Patryk Gniady, Jakub Skopiński, Jakub Szczęsny, Grzegorz Kostycz, Krystian Farbaniec kl IILO, Hubert Zaniewicz, Michał Huta, Kamil Kędzior kl ILO, Konrad Kijowski kl ITŻ, Adam Kielar kl IITŻ.

W zawodach lekkoatletycznych szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Karolina Wazowicz kl IIILO, Gabriela Matyszczak, Agnieszka Sowula, Kinga Kinel, Gabriela Konik, Patrycja Dudzińska kl IILO, Kinga Szajna, Klaudia Kwiek kl ILO, Beata Łopatkiewicz, Katarzyna Wirmańska, Paulina Podlaszczak, Małgorzata Józefczyk kl IITŻ.

Chłopcy: Mirosław Pabisz kl IVTAK, Jakub Malawski, Sławomir Fortuna, Wojciech Skwara, Grzegorz Kostycz, Krzysztof Dobosz, Patryk Gniady, Jakub Skopiński, Krystian Farbaniec kl IILO, Hubert Zaniewicz, Michał Huta, Kamil Kędzior Kamil kl ILO, Konrad Kijowski kl ITŻ, Karol Małek kl IITŻ, Michał Gubik kl IZ, Radosław Kwapisz kl IIITMR.