ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
08 

  W dniu 17.06.2014r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyła się Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, których zawodnicy po raz pierwszy zetknęli się z tą dyscypliną sportu. Rywalizowano o puchary, dyplomy ale także o punkty zaliczane do współzawodnictwa sportowego szkół prowadzonego przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie.

  Nasze reprezentacje spisały się doskonale. Drużyna dziewcząt w składzie Kinga Kinel (kl.II LO) oraz Kinga Szajna (I LO) okazała się bezkonkurencyjna wygrywając oba spotkania. Szczególnie emocjonujący był mecz z LO Dukla, w którym nasze siatkarki przegrywały w decydującym secie 12:7 by ostatecznie wygrać 15:13.W drugim swoim spotkaniu gładko pokonały rówieśniczki z ZSGH w Iwoniczu Zdroju. 
  Drużyna chłopców w składzie Patryk Gniady (II LO), Radosław Kwapisz (III TMR), w swoim pierwszym meczu zwyciężyła reprezentację ZSGH w Iwoniczu Zdroju w stosunku 2:0 i o pierwsze miejsce rywalizowała z faworytem zawodów ZS w Jedliczu. O wyniku spotkania decydował trzeci set ,w którym skuteczniejsi byli siatkarze z Jedlicza zwyciężając 15:10.


Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta:

  • ZS Iwonicz - LO Dukla (2:1)
  • LO Dukla - ZSGH Iwonicz Zdrój (2:0)
  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (2:0)

Chłopcy:

  • ZS Jedlicze - ZSGH Iwonicz Zdrój (2:1)
  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (2:0)
  • ZS Jedlicze – ZS Iwonicz (2:1)

 Zawody w siatkówce plażowej były ostatnimi w bardzo udanym pod względem sportowym roku szkolnym 2013/2014. Nasi siatkarze do bogatego już dorobku punktowego dołożyli kolejne 45, a nasza szkoła ponownie znajdzie się w gronie 10 najlepszych szkół województwa podkarpackiego.