ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
5

Reprezentacja naszej szkoły w sztafecie 4x100m dziewcząt po raz pierwszy wystąpiła w Mistrzostwach Polski. Zawody odbyły się 15.06.2014 na stadionie uniwersyteckim w Łodzi.
Nasza reprezentacja, której opiekunem był pan Paweł Kowalski wystąpiła w składzie: Karolina Wazowicz (III LO), Agnieszka Sowula (II LO), Gabriela Matyszczak (II LO), Gabriela Konik (II LO).

  Zespół pomimo zmęczenia daleką podróżą i dużego stresu wynikającego z rangi zawodów, zmobilizował się, niespodziewanie przeszedł biegi eliminacyjne i zakwalifikował się do ścisłego finału.
Radość wszystkich po ogłoszeniu oficjalnego składu biegu finałowego nie miała końca. Przyszedł czas na finał. Dziewczęta nie miały zbyt wiele czasu na fetowanie osiągniętego wyniku - musiały zebrać się do kolejnej walki.

W finale, nasz zespół ponownie stanął na wysokości zadania i po znakomicie wykonanych zmianach zajął ostatecznie wysokie 6 miejsce w Polsce.
Gratulujemy znakomitego rezultatu i życzymy kolejnych sukcesów na arenach sportowych.