ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
8

  Z „workiem” medali wróciła w poniedziałek 9 czerwca 2014r. reprezentacja naszej szkoły z Wojewódzkiego Festiwalu Sztafet w biegach rozstawnych. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy stanęli na podium w sztafecie 4x100 m.

  Dziewczyny biegnące w składzie : Gabriela Matyszczak (kl II LO), Gabriela Konik (kl II LO), Agnieszka Sowula (kl II LO) i Karolina Wazowicz (kl III LO), zdobyły srebrny medal i będą reprezentowały szkołę i województwo podkarpackie w finale ogólnopolskim w Łodzi. Medale brązowe wywalczyli chłopcy startujący w składzie: Krystian Farbaniec (kl II LO), PatrykGniady (kl II LO), Karol Małek (kl II TŻ), Konrad Kijowski (kl I TŻ).
Dobrze, choć bez medalu, zaprezentowała się nasza sztafeta „szwedzka” chłopców, która ambitnie walczyła do końca, plasując się na V pozycji. Chłopcy biegli kolejno” Radosław Kwapisz (kl III TMR), Jakub Malawski (kl II LO), Grzegorz Kostycz (kl II LO), Mirosław Pabisz (kl IV TAK) i Hubert Zaniewicz (kl I LO).

Jest to kolejny sukces naszych szkolnych sportowców, na który złożyła się ciężka praca zawodników i nauczycieli wychowania fizycznego. Wszystkim składamy gratulacje!