Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
1

  W niedzielę 8 czerwca 2014r. w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów. W zawodach tych, bardzo udanie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W biegu na 400 m brązowy medal zdobył uczeń klasy II LO Patryk Gniady!
  Bieg był bardzo emocjonujący, a Patryk - jak zawsze, walczył do ostatnich metrów o dobrą pozycję. Jest to jego pierwszy tak znaczący sukces.

Oprócz Patryka bardzo dobre wyniki zanotowali także inni nasi uczniowie. Tuż za podium, na nielubianym przez sportowców czwartym miejscu, uplasował się Karol Małek z klasy II TŻ w konkurencji skoku w dal. Także czwarte miejsce zajął Hubert Zaniewicz z klasy I LO w biegu na 1500 m, który walczył nie tylko z rywalami, ale także z upałem.
Siódmą lokatę w biegu na 200 m zajął Grzegorz Kostycz ( kl II LO).
Chłopcom oraz opiekunowi panu Pawłowi Kowalskiemu gratulujemy i gorąco dopingujemy w kolejnych zawodach.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg