ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
IMG 4933

  8 maja 2014r. pomimo deszczowej pogody, grupa uczniów i nauczycieli naszej szkoły wybrała się do ArtKina w Krośnie. Tym razem celem wyjścia nie była projekcja filmowa, ale udział w organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Krośnie III Pikniku Artystycznym „Żyj zdrowo i kolorowo”. Ideą imprezy było promowanie rodzinnych wartości, dobrych wzorców oraz zdrowego stylu życia.

  Podczas Pikniku odbyło się również uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych dla wyróżniających się w nauce i sporcie uczniów szkół średnich, którzy za swoją pracę ostali docenieni i otrzymali stypendium.

  Wśród stypendystów starosty krośnieńskiego znalazła się czwórka uczniów i absolwentów naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy: Patrykowi Gniademu, Anecie Kleczyńskiej, Mirosławowi Pabiszowi i Karolinie Wazowicz.

  Piknik to także okazja do dobrej zabawy i zaprezentowania gimnazjalistom, co ciekawego w Iwoniczu dzieje się po lekcjach. Naszej szkole przypadł zaszczyt rozpoczynania i zamykania części artystycznej Pikniku. Zgromadzeni na sali goście mogli podziwiać poloneza wykonanego przez Zespół Krakowiak kierowany przez p.K.Gładysz. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali uczniowie: Adrianna Cyrek, Magdalena Gryziec, Beata Łopatkiewicz, Patrycja Żytka, Michał Ciupak, Grzegorz Kostycz, Rafał Mikołajewski i Patryk Gniady.
Dla zwolenników mocniejszych wrażeń przygotowany został pokaz samoobrony w wykonaniu: Samanty Ast, Gabrieli Konik, Patrycji Dudzińskiej, Arletty Kielar, Sabiny Dąbek i Damiana Władyki. Grupa ta pracowała pod kierunkiem p.P.Śliwki.

 

  Zainteresowaniem gimnazjalistów cieszyło się również stoisko naszej szkoły, przy którym przedstawiciele młodzieży wraz z nauczycielami prezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014/2015. Magnesem, który przyciągał do stoiska wielu gimnazjalistów, była możliwość skosztowania pysznych ciasteczek upieczonych przez uczniów technikum żywienia. Również przygotowane ciepłe danie znalazło sporo amatorów. O przygotowanie poczęstunku zadbały panie: M.Sroka, A.Korbecka i J.Półchłopek.
  Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy byli zaangażowani w organizację, przygotowanie i bezpośredni udział w Pikniku.