Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
01
  Dzień 15.IV.2014 był ,,świętem biegania” w Krośnie. Na obiektach sportowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, oraz II Bieg Sokoła im. dr Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora PWSZ w Krośnie. W tegorocznej edycji w zawodach wzięło udział ponad 450 uczniów.

 

 

  Uczniowie walczyli o tytuły Mistrza Województwa i prawo startu w Finale Ogólnopolskim w Łodzi. 

Szczególnym celem przeprowadzenia tych zawodów było także uczczenie pamięci dr Stanisława Rabiasza, Dyrektora Instytutu Politechnicznego PWSZ w Krośnie, a także wieloletniego nauczyciela Zespołu Szkół w Iwoniczu.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, na szczególe wyróżnienie zasługują uczniowie naszej szkoły. Po bardzo ambitnej walce, pomimo osłabienia drużyny wywalczyli V miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Jest to duże osiągniecie, a podkreślić należy, że przez kilka pierwszych zmian nasza sztafeta biegła na drugim miejscu tuż za plecami sztafety V LO z Rzeszowa, która jest aktualnym Mistrzem Polski w tej dyscyplinie sportowej. 
Nasza sztafeta wystąpiła w składzie:

  • Mirosław Pabisz IV TAK,
  • Patryk Gniady II LO,
  • Jakub Malawski II LO,
  • Karol Małek II TŻ,
  • Michał Ciupak II TŻ,
  • Gabriel Murdzek II TPS,
  • Hubert Zaniewicz I LO,
  • Konrad Kijowski I TŻ.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg