ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
owiur

  Sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się finał okręgowy XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbył się w dniu 11 kwietnia 2014r. w Kijanach w województwie lubelskim
W bloku: architektura krajobrazu uczennica klasy IV technikum architektury krajobrazu Ewelina Machowska zajęła I miejsce. Natomiast w bloku: mechanizacja rolnictwa III miejsce zajął Radosław Słyś z klasy IV technikum mechanizacji rolnictwa.

Ponadto nasza szkoła w klasyfikacji szkół wywalczyła II miejsce.
Ewelina i Radek uzyskali prawo udziału w finale krajowym olimpiady, który odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014r. w Nawojowej.

  W finale okręgowym naszą szkołę reprezentowali także: Małgorzata Farbaniec, Ewa Pontus, Mirosław Pabisz, Jan Gajda, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze i przyczynili się do zajęcia przez szkołę wysokiej lokaty w klasyfikacji szkół.
  W drodze do Kijan uczniowie wraz z opiekunem w-ce dyr. Leszkiem Zajdlem mieli okazję zwiedzić Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, po którym uczniów oprowadzał pochodzący z Iwonicza pracownik naukowy uczelni dr Adam Węgrzyn.