ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
18

  W dniu 9 kwietnia 2014 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie odbyły się eliminacje międzypowiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju brało udział 8 drużyn reprezentujących szkoły powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny i obie okazały się lepsze od pozostałych szkół powiatu krośnieńskiego, zajmując w klasyfikacji końcowej II i III miejsce.

 Drużyna w składzie: Bartłomiej Mehal, Marcin Śliwa, Patryk Zima będzie reprezentować powiat krośnieński w finale wojewódzkim, który odbędzie się w maju w Tarnobrzegu.
Drugą drużynę stanowili: Piotr Kordyś, Karol Urbański i Robert Zygmunt.

  Gratulujemy bardzo dobrych wyników i mamy nadzieję na dobry występ naszych uczniów, którzy w 2012r. i w 2013r. okazali się najlepsi w województwie podkarpackim i reprezentowali województwo w finale krajowym zajmując wysokie V i IV miejsca w kraju.
  Do turnieju uczniów przygotowuje w-ce dyr. Leszek Zajdel.