ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
17   W dniu 1 kwietnia 2014r. w ramach promocji szkoły odbył się turniej siatkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu. W turnieju wzięły udział szkoły gimnazjalne powiatu krośnieńskiego podzielone na dwie grupy po trzy zespoły. Grano systemem ,,każdy z każdym’’ w grupach, a następnie rozegrano mecze o trzecie i pierwsze miejsce. 

  W turnieju zwyciężyły siatkarki Gimnazjum w Lubatowej, które w finale pokonały UKS ,,Champion’’ Bratkówka. W spotkaniu o trzecie miejsce Gimnazjum w Klimkówce okazało się lepsze od Gimnazjum w Rogach. 

  Zawody sędziowały uczennice Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo-mundurowym: Kinga Kinel z klasy II LO oraz Kinga Szajna z klasy I LO
  Zawodniczki uczestniczące w turnieju miały okazję zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły oraz ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczył Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Zbigniew Noga Krzyżanowski, który podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju.

Wyniki rywalizacji:

Grupa A

  • UKS ,,Champion” Bratkówka - Gimnazjum Klimkówka 2:1
  • Gimnazjum Iwonicz - Gimnazjum Klimkówka 0:2
  • Gimnazjum Iwonicz - UKS ,,Champion” Bratkówka 0:2

Grupa B

  • Gimnazjum Iwonicz Zdrój – Gimnazjum Rogi 1:2
  • Gimnazjum Rogi – Gimnazjum Lubatowa 0:2
  • Gimnazjum Lubatowa – Gimnazjum Iwonicz Zdrój 2:0
  • Mecz o III miejsce
  • Gimnazjum Klimkówka – Gimnazjum Rogi 2:0
  • Mecz o I miejsce
  • Gimnazjum Lubatowa – UKS ,,Champion’’ Bratkówka 2:0

Kolejność końcowa:
1.Gimnazjum Lubatowa
2.UKS ,,Champion’’ Bratkówka
3.Gimnazjum Klimkówka
4.Gimnazjum Rogi
5-6.Gimnazjum Iwonicz, Gimnazjum Iwonicz Zdrój