ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2

  W dniu 11.03.2013 w ramach rekolekcji szkolnych odbyło się spotkanie z Dobromirem „Mak” Makowskim i grupą RapPedagogia. Dobromir Makowski w czasie spotkania z młodzieżą Zespołu Szkół i Gimnazjum w Iwoniczu dzielił się doświadczeniem swojego życia. Znany raper poruszał tematy dotyczące rodziny, czystości, narkotyków, alkoholu.

  Ważnym aspektem występu grupy było pokazanie jak brać odpowiedzialność za życie swoje i innych, pozytywnie patrzeć na swoją osobę i akceptować siebie. Jako wykonawca Rap „freestyle” „Mak” Makowski swoje wystąpienie urozmaicał utworami mówiącymi o uczniach, szkole, postępowaniu w trudnych sytuacjach. Uczniowie naszej szkoły okazali duże zainteresowanie tego typu przekazem treści, wartości i postaw wobec życia.