Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
reczna3

  W dniu 5.03.2014r. w Jedliczu odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców. 
  W zawodach wystartowało siedem szkół Powiatu Krośnieńskiego. Grano systemem „każdy z każdym’’. Chłopcy naszej szkoły spisali się bardzo dobrze. Prezentując dobrą i skuteczną grę wygrali cały turniej.

Drużyna naszej szkoły występowała w składzie: Froń Daniel (III LO), Kielar Marcin (III LO), Gryb Szymon (III LO), Malawski Jakub (II LO), Farbaniec Krystian (II LO), Fortuna Sławomir (II LO), Skitał Jakub (II LO), Kielar Adam (II TŻ), Kijowski Konrad (I TŻ), Krukar Jakub (I TŻ).

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe (0 : 0)
  • ZS Iwonicz – LO Rymanów (4 : 0) 
  • ZS Iwonicz - ZS Jedlicze (1 : 0)
  • ZS Iwonicz - LO Jedlicze (4 : 0)
  • ZS Iwonicz - ZS Dukla (2 : 0)
  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój (5 : 2)

Tydzień później, tj. 12. 03. 2014 r. odbyły się zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt. 
  W zawodach wystąpiły uczennice: Wazowicz Karolina (III LO), Sowula Agnieszka (II LO), Dudzińska Patrycja (II LO), Dąbek Sabina (II LO), Piłat Justyna (II LO), Matelowska Klaudia (I LO), Ast Samanta (I LO), Bożętka Anna (III TŻ), Bożętka Wioletta (III TŻ), Łopatkiewicz Beata (II TŻ), Borowicz Patrycja (I TŻ), Strączek Katarzyna (I TŻ). W zawodach wzięło udział siedem szkół Powiatu Krośnieńskiego. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Turniejowi towarzyszyły ogromne emocje, mecze były bardzo zacięte, dziewczęta wszystkich szkół wykazały się olbrzymią wolą walki. 
Wspaniale spisały się dziewczyny naszej szkoły, wygrywając cały turniej. Pokazały wysokie umiejętności piłkarskie, wysoką skuteczność oraz dużo ładnych akcji.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz – ZS Dukla (2 : 1)
  • ZS Iwonicz – LO Rymanów (0 : 0)

Półfinał:

  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój (2 : 1)

Mecz Finałowy:

  • ZS Iwonicz – LO Rymanów (1 : 0)

Za przygotowanie obu szkolnych drużyn odpowiadał pan Robert Gorzynik. Trenerowi i jego podopiecznym gratulujemy!

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg