ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
konkurs2

  13 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie odbyła się kolejna, 11 edycja geograficznego konkursu „Odkryj Świat z Poznaj Światem”. Celem konkursu, wg organizatorów jest popularyzacja wiedzy geograficznej oraz poszerzenie wiadomości o krajach, które nie zawsze są omawiane na lekcjach geografii. Tegoroczna edycja dotyczyła obszarów najbardziej odległych, tajemniczych i rzadko odwiedzanych przez turystów z Polski.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy musieli wykazać się znajomością wybranych artykułów z miesięcznika Poznaj Świat z 2013 roku, a w części finałowej znajomością fotografii z opisanych artykułów.
Tegoroczny konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Wzięło w nim udział prawie 60 uczestników ze szkół ponadgimnazjalych z całego województwa, m.in. z Rzeszowa, Sanoka, Dębicy, Stalowej Woli. 
Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Sabina Dąbek i Gabriela Matyszczak z klasy II LO, Samanta Ast z kl I LO i Justyna Tokarczyk z kl I TŻ. 11 edycja okazała się szczęśliwa dla Sabiny, która awansowała do ścisłego finału. 
  Zgodnie z zasadą organizatorów tego konkursu nikt, bez względu na zajętą lokatę nie jest przegrany, bo wygraną jest zdobycie nowej wiedzy i rozbudzenie ciekawości świata.
Opiekę nad uczennicami sprawowała Elżbieta Zajdel.