ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
9

  Już po raz czwarty 12 marca 2014r. odbył się w Dukli powiatowy konkurs „Powiat Krośnieński - Moja Mała Ojczyzna”.
  Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego. W tym roku wzięło w nim udział prawie 40 uczniów z 11 szkół powiatu . Uczestnicy musieli wykazać się przede wszystkim znajomością topografii powiatu krośnieńskiego, jego walorów przyrodniczych, kulturowych oraz bogatej historii.
Konkurs składał się z 3 części – najpierw wszyscy uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań, a w drugiej części odpowiadali na stawiane im pytania.

Finałowa rozgrywka polegała na lokalizowaniu miejsc na mapie powiatu krośnieńskiego.
W przerwie pomiędzy poszczególnymi częściami konkursu uczniowie zwiedzili dukielskie muzeum, gdzie zapoznali się ze zgromadzonymi w nim eksponatami.
W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Bryś z kl II LO, Jarosław Trytek z kl II TŻ i Marcin Rysz z kl I TAK. W podsumowaniu drużynowym zajęliśmy 3 miejsce.