ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2

  Uczennice klasy II Techniku Żywienia i Usług Gastronomicznych: Aleksandra Bebło i Patrycja Adamik pod opieką pani Joanny Półchłopek zajęły III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Dekoracji Stołów. Konkurs odbył się 4 marca w Sanoku. Nasi uczniowie przygotowali dekorację stołu o nazwie: ,,Miłość słodka jak miód” zgodną z tematyką konkursu: ,,Walentynki przez cały rok”. 

 Materiał, z którego wykonały zaprezentowaną dekorację wzbudził wielkie zainteresowanie widzów. Nikt nie spodziewał się, że węza pszczela (wosk pszczeli), z której zostały wykonane cudnie pachnące ozdoby, może być materiałem tak plastycznym i łatwym do uformowania w najróżniejsze kształty. Samodzielnie wykonane świece, swoją przyjemną woskową wonią wypełniły całą salę. Nasza praca i pomysłowość w aranżacji stołu została doceniona. Bogaci o nowe doświadczenia postaramy się zawalczyć o wyższą pozycję w przyszłym roku.