ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
01

  W dniu 7 marca 2014 r. gościliśmy w murach szkoły przedstawicieli Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
Pracownicy i studenci tej uczelni przeprowadzili w bibliotece szkolnej warsztaty z edukacji medialnej. Uczniowie klas maturalnych zostali zapoznani ze specyfiką pracy dziennikarza oraz przekazem treści medialnych.

  Na potrzeby warsztatów biblioteka szkolna zamieniła się w studio telewizyjne. Młodzież wzięła udział w ćwiczeniach z wykorzystaniem sprzętu audiowizualnego, polegających na nagraniu krótkich prezentacji, wypowiedzi telewizyjnych oraz sposobów montowania materiałów adycyjnych. Studenci WSKMiM przedstawili także w jaki sposób manipuluje się treściami przekazu. 
Wszyscy z dużym zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. 
Ponadto maturzyści poznali ciekawą ofertę edukacyjną tej uczelni.
  Kto wie, może wśród naszych uczniów kryje się przyszła gwiazda dziennikarska, a warsztaty staną się początkiem dziennikarskiej kariery?