ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
01

 W dniu 18.02.2014r. w hali sportowej MOSiR w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział wzięły drużyny następujących szkół: I LO z Brzozowa, I LO z Sanoka, ZSP nr 5 z Krosna oraz reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kinga Szajna I LO, Patrycja Dudzińska II LO, Kinga Kinel II LO, Klaudia Litwin II LO, Gabriela Konik II LO, Sabina Dąbek II LO, Karolina Wazowicz III LO, Anita Dmytryszyn III LO oraz Beata Łopatkiewicz II TŻ.

 Nasza drużyna miała do rozegrania dwa mecze z drużyną ze Sanoka i Brzozowa, a mecz z ZSP nr 5 z Krosna miała już zaliczony z zawodów rejonowych. W pierwszym meczu nasze dziewczęta uległy reprezentacji I LO z Sanoka (2:1), a w drugim meczu ze szkołą z Brzozowa przegrały (2:0). 
 Pomimo dwóch przegranych meczy wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy awansu na zawody półfinałowe, gdyż udało się to po raz pierwszy od wielu lat, a poziom gry, jaki zaprezentowały na tych zawodach był bardzo dobry.