ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
kosz

 Agnieszka Sowula, Kinga Kinel, Klaudia Litwin, Sabina Dąbek, Patrycja Dudzińska, Gabriela Konik, Justyna Piłat, Gabriela Matuszczak (wszystkie II LO), Karolina Wazowicz, Anita Dmytryszyn (obie III LO), Kinga Szajna, Anna Wołczańska (obie I LO), to dziewczęta, które ambitnie reprezentują w tym roku naszą szkołę w rozgrywkach koszykarskiej Licealiady.

 Po zdecydowanym zwycięstwie w zawodach powiatowych, rozegranych w Rymanowie, odniosły kolejny sukces. W zawodach rejonowych, które odbyły się 20.02.2014 na hali sportowej w Krośnie, po bardzo solidnie zorganizowanej grze w obronie i ambitnej postawie w ataku wywalczyły awans do półfinału wojewódzkiej Licealiady w koszykówce dziewcząt. 
 Gratulujemy dziewczynom i trenerowi panu Pawłowi Kowalskiemu sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozrywkach.

 

kosz