ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2 

  W Zespole Szkół w Iwoniczu zakończył się kurs kierowców wózków z napędem silnikowym realizowany w ramach projektu "Podkarpacie stawia na zawodowców".
  Kurs skierowany był do uczniów klas III i IV technikum mechanizacji rolnictwa, technikum pojazdów samochodowych oraz uczniów klasy III zasadniczej szkoły zawodowej. W kursie uczestniczyło 18 uczniów, którzy zapoznali się z tajnikami wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w zakresie obsługi wózków widłowych. 

  Uczniowie uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznej nauce jazdy, którą ćwiczyli na obiektach warsztatów szkolnych.

  Kurs zakończył się 29 stycznia 2014r. egzaminem zdawanym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymali zaświadczenia uprawniające do prowadzenia wózków widłowych. 16 uczniów egzamin państwowy zaliczyło z wynikiem pozytywnym i ci uczniowie oprócz zaświadczeń ukończenia otrzymają również zaświadczenia wydane przez UDT. Gratulujemy.