ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 10

 W styczniu zakończył się kurs prawa jazdy kat. B organizowany w ramach realizowanego projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców”
 Kurs skierowany był dla uczniów technikum architektury krajobrazu oraz technikum żywienia, osiągających dobre wyniki w nauce. W kursie, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego uczestniczyło 28 uczniów - 8 uczniów technikum architektury krajobrazu i 20 uczniów technikum żywienia i gospodarstwa domowego.

 Zajęcia teoretyczne z przepisów ruchu drogowego rozpoczęły się w listopadzie 2013r., następnie uczniowie rozpoczęli indywidualną naukę jazdy, przygotowując się do niełatwego egzaminu państwowego. 
 Gratulujemy tym uczniom, którzy zdali egzamin państwowy i otrzymali upragnione prawo jazdy. Życzymy szerokiej oraz bezpiecznej drogi, za pozostałych trzymamy kciuki!