ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  Tuż przed feriami, 17 stycznia 2014 r. grupa zainteresowanych uczniów z klas ITŻ, ILO, II LO, III LO i III TŻ wzięła udział w eliminacjach do Powiatowego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej.

  W etapie szkolnym uczestniczyło dziesięć osób, które musiały się wykazać szeroką wiedzą na temat działalności Armii Krajowej, Polskiego Państwa Podziemnego oraz walki o niepodległość w okresie stalinizmu.

  Spośród uczestników zmagających się z testem historycznym, jury wyłoniło najlepszą trójkę, która będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie powiatowym. Są to: Grzegorz Kostycz z kl II LO, Sabina Dąbek kl II LO i Agnieszka Torba kl III TŻ. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się 5 lutego w Jedliczu.