ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
6

  9 I 2014 r. w Domu Ludowym w Iwoniczu odbył się XV Gminny Przegląd Kolęd, Pastorałek i Tradycji Bożonarodzeniowych organizowany przez GOK w Iwoniczu Zdroju. Jego laureatkami zostały: Gabriela Kurdyła, uczennica kl. IV TAK, która zajęła II miejsce i Emilia Bożętka z kl. III TŻ, zdobywczyni III miejsca. Naszą szkołę reprezentowali także: Klaudia Kwiek i Paulina Szocińska śpiewające w duecie oraz Hubert Zaniewicz ( kl. I LO). 

  Uczestnicy przeglądu, rywalizujący w czterech kategoriach wiekowych, prezentowali kolędy tradycyjne i pastorałki wartościowe pod względem religijnym i artystycznym, wykazywali się na scenie umiejętnościami wokalnymi i aktorskimi. Radosne kolędowanie pozwoliło na dłużej zachować klimat minionych już Świat Bożego Narodzenia.