ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
12

 Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Krośnie. W Muzeum Historycznym - Pałac w Dukli, 7 stycznia 2014 r., uroczyście podsumowano XIV edycję konkursu.

 Nagrody i wyróżnienie przyznano w IV kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu krośnieńskiego oraz przygranicznych powiatów świdnickiego i stropkowskiego. Na wystawie można było zobaczyć 113 ciekawych i oryginalnych prac, wykonanych z bardzo różnych materiałów i z zastosowaniem różnorodnych technik: techniki malarskiej, rękodzielniczej, papierowej, metaloplastyki, tkactwa, a także prace inspirowane sztuką kulinarną.
 Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Barbara Janusz i Natalia Raś, które pod opieką pani Renaty Trybus wykonały dwie szopki. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie otrzymała Barbara Janusz. W czasie uroczystości wręczenia nagród opiekę nad uczennicami sprawowała pani Jolanta Bajgier. 
Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które wręczali między innymi przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Krężałek, wicestarosta Andrzej Guzik, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Krężałek, etatowy członek Zarządu Jan Pelczar. 

KATEGORIA III - szkoły ponadgimnazjalne

  • I miejsce - Kamil Barsznica - Miejsce Piastowe
  • II miejsce - Mateusz Wójtowicz - Jedlicze
  • III miejsce - Eliza Biskup - Krosno

Wyróżnienia:

  • Barbara Janusz – Iwonicz
  • Szymon Turek - Miejsce Piastowe