ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  W dniu 18.12.2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie odbyła się Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyli mistrzowie powiatu strzyżowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego oraz grodzkiego - Krosno. Stawką zawodów była kwalifikacja do dalszego etapu rywalizacji - zawodów półfinału wojewódzkiego.

  Nasza drużyna nie popełniła tego samego błędu co na zawodach powiatowych i do pierwszego meczu z drużyną II LO z Jasła przystąpiła bardzo skoncentrowana. Pierwszego seta nasze zawodniczki wygrały 20:25 natomiast w drugim secie musiały uznać wyższość swoich rywalek i przegrały go 22:25. W trzecim decydującym secie dziewczyny powróciły do doskonałej gry przede wszystkim w obronie do tego świetnie spisywały się w polu zagrywki i to pozwoliło im na kontrolowanie przebiegu seta co w rezultacie doprowadziło je do zwycięstwa w całym meczu. Należy zaznaczyć fakt, że drużyna z Jasła prawie w całości składała się z zawodniczek, które na co dzień trenują w klubie i biorą udział w rozgrywkach ligowych!!! 
  Drugi mecz nasz zespół rozegrał z drużyną ze Strzyżowa. Nasze dziewczęta ani na moment nie oddały inicjatywy przeciwnikowi i bardzo pewnie wygrały cały mecz 2:0. Na koniec zawodów reprezentantki ZS w Iwoniczu zmierzyły się z gospodarzem zawodów ZSP nr 5 w Krośnie, którego reprezentantki są jednocześnie zawodniczkami Karpat Krosno. Pomimo dobrej gry naszych siatkarek musiały one uznać wyższość przeciwnika i cały mecz przegrały 2:0. 
Wygrane dwa z trzech meczy i zajęcie II miejsca w zawodach rejonowych dało naszym zawodniczkom pierwszy historyczny awans na półfinał wojewódzki!

Awans wywalczyły: 

  • Kinga Szajna kl.ILO
  • Patrycja Dudzińska kl.IILO
  • Klaudia Litwin kl.IILO
  • Kinga Kinel kl.IILO
  • Karolina Wazowiczkl.III LO
  • Beata Łopatkiewicz kl.II TŻ
  • Katarzyna Wirmańska kl.II T Ż

Dziewczętom i opiekunowi drużyny panu Markowi Ryglowi gratulujemy awansu.