ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
002 

 Czas świąt Bożego Narodzenia, to czas radości, pokoju, składania życzeń, pojednania. Wchodząc w świąteczną atmosferę we środę 18 grudnia 2013 r. mieszkańcy internatu wraz z dyrekcją szkoły i wychowawcami spotkali się na wspólnej wigilii. Przygotowany przez wychowanków krótki program artystyczny wprowadził wszystkich w podniosły i radosny nastrój. 

Tradycyjne łamanie się opłatkiem, składanie sobie życzeń i wspólne śpiewanie kolęd sprawiły, że na wielu twarzach gościło wzruszenie. Mamy nadzieję, że ten radosny nastrój wychowankowie zaniosą do swoich rodzin i domów. (EZ)