ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
3

 W dniu 3 grudnia 2013 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie 70 uczniów Podkarpacia otrzymało stypendium, a 90 nagrody pieniężne za osiągnięcia artystyczne i naukowe w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zgubić talentu”, który realizował Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Gratyfikacje wręczał wicemarszałek województwa podkarpackiego Jan Burek.

  Wśród wyróżnionych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Mehal z klasy IV TAK i Marcin Śliwa z klasy IV TPS, którzy otrzymali wysokie nagrody pieniężne. 

  Bartek oraz Marcin byli członkami drużyny naszej szkoły, która zwyciężyła w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego /już po raz drugi z rzędu/, a w finale krajowym zajęła wysokie IV miejsce. Bartek jest także finalistą etapu krajowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: architektura krajobrazu.
  Nasi uczniowie znaleźli się w gronie wyróżnionych jako jedyni ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego. Gratulujemy!!!