ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2

 Po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Krośnie i Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Krośnie zorganizowali konkurs poświęcony popularyzacji wiedzy na temat HIV i AIDS wśród młodzieży. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Raś z I TŻiUG, która otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.

 

 Tegoroczna edycja na spot reklamowy przebiegała pod hasłem „Nie daj szansy AIDS" i adresowana była do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krośnieńskiego i Krosna.

 Przekaz filmowy Natalii  ukazał krótką drogę dziewczyny od zdrowia, poprzez zarażenie przypadkowo znalezioną na drodze strzykawką, aż do gabinetu lekarskiego, w którym zdiagnozowano u niej chorobę. Wpisany on został w ramę kompozycyjną, która wydobyła wyraźnie jego przesłanie: w trudnej życiowej sytuacji można polegać na drugim człowieku, tu przyjaciółce. To właśnie jej zarażona wirusem dziewczyna zwierza się w formie krótkiej opowieści utrzymanej w czarno-białej konwencji. Kontrastowo została ona zestawiona z ukazaną w kolorach sceną zwierzeń i pocieszeń otwierających i zamykających film. W ten sposób samotność człowieka, który sięgnął po narkotyki i zaraził się, przeciwstawiona została wspólnocie i przyjaźni. Towarzysząca obrazowi muzyka w bardzo ciekawy sposób podkreśliła przedstawione w filmie uczucia młodych ludzi.

Źródło: www.powiat.krosno.pl