ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
sad   We wtorek 19 listopada 2013 roku uczniowie klasy 4 TPS wraz z opiekunami p. M. Blicharczyk i p. M. Lorkiem odbyli wycieczkę do Rejonowego Sądu Pracy  i Ubezpieczeń Społecznych w Krośnie. Chłopcy mieli okazję wziąć udział w rozprawach sądowych oraz poznać specyfikę placówki. Wysłuchując wykładu Sędziego Mariusza Szwasta ugruntowali i poszerzyli wiadomości dotyczące prawa pracy. 

Zostały przypomniane rodzaje umów o pracę a także prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika. Zajęcia edukacyjne z udziałem specjalisty to dla uczniów nowe doświadczenie, które można wykorzystać w przyszłości.

sad