ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
05

  W dniach 22.10. – 24.10.2013r. grupa 30 uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu w zawodzie: technik architektury krajobrazu brała udział w wycieczce zawodowej do Warszawy. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z historią i walorami przyrodniczymi ogrodów historycznych.
  Wczesnym rankiem z uśmiechem na twarzy młodzież wyruszyła do Warszawy. W pierwszym dniu wycieczki, przy pięknej, słonecznej pogodzie, zwiedziła Zamek Królewski, Stare Miasto – Rynek, Barbakan, Krakowskie Przedmieście i Pałac Prezydencki. Zmęczona trudami podróży i wędrowania udała się na odpoczynek w miejscu zakwaterowania do Pensjonatu „U Joanny” w Piasecznie.

  Atrakcją drugiego dnia było zwiedzanie Ogrodu Botanicznego PAN – Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie. Młodzież miała możliwość obejrzenia ekspozycji gatunków i odmian roślin flory Polski, roślin użytkowych i ozdobnych, roślin egzotycznych
w szklarni, zarówno popularnych jak i rzadko spotykanych. Ogród zrobił ogromne wrażenie na zwiedzających, a jednocześnie wzbudził duże zainteresowanie. 
  Następnie uczniowie zwiedzili ogrody na dachu Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz rosnącej tam roślinności, młodzież podziwiała przepiękne widoki na Warszawę. Punktem kulminacyjnym tego dnia był spektakl „Goła Baba” w Teatrze „Studio” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej.
  Trzeciego dnia wycieczki uczniowie zwiedzili Ogród w Wilanowie oraz Ogród Łazienki Królewskie, poznali historię tych miejsc i zapoznali się z rosnącymi tam gatunkami roślin oraz możliwościami ich wykorzystania. 
W godzinach popołudniowych, po obiedzie, pożegnali się ze stolicą i wyruszyli w drogę powrotną do Iwonicza.
  Te trzy dni spędzone w Warszawie i jej okolicach na pewno na długo zagoszczą w pamięci naszych uczniów.
  Wycieczkę zorganizowało Biuro Turystyczne z Bydgoszczy, opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: p.Maria Harłacz, p.Krystyna Kubit, p.Jacek Winiarski. Natomiast bezpieczną podróż zapewniła nam firma przewozowa p. Piotra Zięby z Iwonicza.