ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniu 29.09.2013r. odbyły się indywidualne Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe „Iwonicz 2013” w ramach zawodów organizowanych przez LZS. W sportowej rywalizacji na trasach biegowych przy Zespole Szkół w Iwoniczu uczestniczyło 116 sportowców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego.

Zwycięzców w rywalizacji indywidualnej oraz zwycięskie szkoły w rywalizacji zespołowej nagrodzono medalami i pucharami, które wręczali: prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS Józef Krzywonos, prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Łukasz Aszlar oraz dyrektor szkoły Zbigniew Noga-Krzyżanowski.

Szczegółowe wyniki rywalizacji sportowej przedstawia komunikat czytaj dalej.