ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
11

  W dniu 25.10.2013 r. na trasie biegowej przy Zespole Szkół w Iwoniczu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt rozgrywane w ramach Licealiady. W zawodach udział wzięły cztery szkoły ponadgimnazjalne z powiatu krośnieńskiego: Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich z Iwonicza Zdroju, Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Miejsca Piastowego, Zespół Szkół z Jedlicza oraz gospodarz zawodów Zespół Szkół z Iwonicza

  Nasza szkoła była reprezentowana przez drużynę dziewcząt oraz drużynę chłopców. 

Drużynę dziewcząt tworzyły:

 1. Karolina Wazowicz (III LO)
 2. Patrycja Baran (III LO)
 3. Agnieszka Sowula(II LO)
 4. Arletta Kielar (II LO)
 5. Gabriela Konik (II LO)
 6. Patrycja Dudzińska (II LO)
 7. Kinga Kinel (II LO)
 8. Beata Łopatkiewicz (II TŻ)

W skład drużyny chłopców weszli:

 1. Mirosław Pabisz (IV TAK)
 2. Patryk Gniady (II LO)
 3. Grzegorz Kostycz (II LO)
 4. Hubert Zaniewicz (I LO)
 5. Dawid Szombara (II TMR)
 6. Karol Małek (II TŻ)
 7. Michał Ciupak (II TŻ)
 8. Jakub Malawski (II LO)

 W rywalizacji dziewcząt zacięta walka toczyła się pomiędzy drużyną naszych dziewcząt, a drużyną Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Miejsca Piastowego. Prowadzący od pierwszej zmiany MZSP przegrał pierwsze miejsce po kapitalnym biegu na ostatniej zmianie zawodniczki z ZS z Iwonicza Karoliny WazowiczNa trzecim miejscu w kategorii dziewcząt uplasował się Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich z Iwonicza Zdroju. 
 Zmagania chłopców zakończyły się również sukcesem naszej drużyny, która wyprzedziła MZSP z Miejsca Piastowego - drugie miejsce, ZSGH z Iwonicza Zdroju - III miejsce oraz Zespół Szkół z Jedlicza - IV miejsce.