ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tegoroczny Dzień Papieski był obchodzony pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Dialogu”. Pontyfikat Bł. Jana Pawła II był czasem wielkiego dialogu, czyli rozmowy Papieża z Bogiem na modlitwie, oraz w czasie Liturgii. Lata papieskiego posługiwania były również naznaczone jego dialogiem z człowiekiem i ze współczesnym światem.

Wszystko to, było wyeksponowane na pięknie przygotowanej wystawie z okazji IV Powiatowego Dnia Papieskiego w Zespole Szkół w Kopytowej, dnia 20 października 2013r. Uroczystość była poprzedzona Konkursem Literackim, w którym udział wzięła uczennica naszej szkoły Maria Machowska z kl. III TŻ, zdobywając II miejsce za pracę pt.: „Moje wspomnienie o Janie Pawle II”. Gratulujemy.