ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
9 3

  We wtorek 1 października klasy I LO i I TMR/TPS gościły z wizytą w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie. Głównym celem wizyty było szkolenie z zakresu odpowiedzialności prawnej nieletnich. Młodzież została zapoznana z zakresem swojej odpowiedzialności za nieprzestrzeganie prawa.

  Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali także prelekcji wygłoszonych przez policjantów dotyczących m.in. specyfiki zawodu służb policyjnych, zasad naboru do policji, zadań i obowiązków policjantów, mogli również obejrzeć sprzęt policyjny.

  Na spotkanie został zaproszony także przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, który omówił niezwykle ważny temat bezpieczeństwa na drogach. Udostępnił młodzieży alkogogle, aby uczestnicy spotkania mogli przekonać się co dzieje się z percepcją pod wpływem alkoholu. 
Jako upominek wszyscy otrzymali odblaskowe opaski. Na zakończenie uczniowie odwiedzili „Centrum Monitoringu Krosna”.
  Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczyni klasy I LO Elżbieta Zajdel, wychowawczyni kl I TMR/TPS Bożena Zajdel i pedagog szkolny Marta Dragan. (EZ)