ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
061

  Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe odbyły się 27.09.2013 r. na trasie biegowej przy Zespole Szkół w Iwoniczu. Zawody przeprowadzone w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady były eliminacją do finału wojewódzkiego w Kolbuszowej. Łącznie odbyło się 10 biegów, w których uczestniczyło 367 zawodników i zawodniczek. Z każdego biegu do finału wojewódzkiego awansowało po czterech najlepszych zawodników i zawodniczek.

  Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Karolina Wazowicz z klasy III LO, natomiast w kategorii chłopców Mirosław Pabisz z IV TAK. Wysokie 3 miejsce zdobył również Patryk Gniady z klasy II LO. Cała trójka uzyskała awans do finału wojewódzkiego. Na uwagę zasługuje także 5 lokata ucznia klasy I LO Huberta Zaniewicza.
  Na zakończenie zawodów pamiątkowe dyplomy oraz medale wręczył Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu mgr inż. Zbigniew Noga- Krzyżanowski.

Komunikat Powiatowych Indywidualnych Biegów Przełajowych - Iwonicz 27.09.2013r. Powiat Krośnieński