ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 9 1

 W dniu 25.09.2013r. na lekkoatletycznym stadionie w Krośnie odbył się I rzut Szkolnej Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej dla szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach brało udział 14 drużyn w kategorii chłopców i 10 drużyn w kategorii dziewcząt. 

 

Naszą szkołę reprezentowali:

  • 100 m – Strączek Katarzyna (I TAK), Kielar Arletta (II LO), Józefczyk Małgorzata (II TŻ), Kijowski Konrad (I TŻ), Szostak Mateusz (III LO) i Farbaniec Krystian (II LO),
  • 400 m – Sowula Agnieszka (II LO), Wazowicz Karolina (III LO), Kostycz Grzegorz (II LO), Farion Piotr (II TŻ), Krężałek Wojciech (II TPS),
  • 800 m – Łopatkiewicz Beata (II TŻ), Konik Gabriela (II LO), Gutkowska Anita (I TAK),
  • 1500 m - Pabisz Mirosław (IV TAK), Gniady Patryk (II LO), Zaniewicz Hubert (I LO),
  • pchnięcie kulą – Wirmańska Katarzyna (II TŻ), Szajna Kinga (I LO), Kędzior Kamil (I LO), Stareńczak Robert (III LO), Fortuna Sławomir (II LO),
  • skok w dal – Dmytryszyn Anita (III LO), Matyszczak Gabriela (II LO), Piłat Justyna (II LO), Skwara Wojciech (II LO), Małek Karol (II TŻ), Skopiński Jakub(II LO),
  • 4x100 m - Wazowicz Karolina (III LO), Dmytryszyn Anita (III LO), Sowula Agnieszka (II LO), Strączek Katarzyna (I TAK), Kijowski Konrad (I TŻ), Małek Karol (II TŻ), Krężałek Wojciech (II TPS) i Farbaniec Krystian (I LO).

  Najlepsze wyniki wśród naszych zawodników osiągnęli: Wazowicz Karolina (400 m – 64,61), Wirmańska Katarzyna (pchnięcie kulą - 4kg – 9,23), Pabisz Mirosław (1500 m - 4,14), Kijowski Konrad (100 m – 12,07) i Kostycz Grzegorz ( 400 m – 57,03). W klasyfikacji końcowej dziewczęta zajęły V miejsce zdobywając 942 pkt., a chłopcy III zdobywając 1121 pkt. 
  Trzymamy kciuki za awans naszych drużyn do najlepszej dwudziestki z całego województwa, co daje prawo startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się na początku czerwca 2014 r. na stadionie lekkoatletycznym w Rzeszowie.