ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
5

W dniu 10.05.2013 r. na stadionie lekkoatletycznym Resovii w Rzeszowie odbyła się kolejna edycja zawodów pod nazwą „Festiwal sztafet”. Zawody te miały rangę zawodów wojewódzkich i udział w nich brały wszystkie najlepsze szkoły z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta, które wystartował w sztafecie sprinterskiej 4x100m. Po znakomitym biegu (53,98) uplasowały się na 3 miejscu i tym samym zdobyły brązowy medalSkład sztafety: Sowula Agnieszka (kl. ILO), Wazowicz Karolina (kl. IIL0), Borek Patrycja i Syrek Paulina.