ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
9

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe w ramach Licealiady SZS odbyły się w dniu 30.04.2013 r. na trasie biegowej przy Zespole Szkół w Iwoniczu. W zawodach udział wzięły trzy szkoły powiatu krośnieńskiego, które rywalizowały zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Świetnie spisały się nasze drużyny, które z dużą przewagą wygrały swoje biegi wyprzedzając MZSP Miejsce Piastowe oraz ZSGH w Iwoniczu Zdroju.

Pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczył Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Zbigniew Noga Krzyżanowski.

Nasze drużyny wystąpiły w następującym składzie:

Sztafeta dziewcząt: Patrycja Borek (III LO), Paulina Syrek (III LO), Gabriela Dobosz (III LO), Karolina Wazowicz (II LO), Patrycja Baran (II LO), Beata Łopatkiewicz (I TŻ), Agnieszka Sowula (I LO), Gabriela Konik (I LO), Arletta Kielar (I LO), Kinga Kinel (I LO).

Sztafeta chłopców: Mirosław Pabisz (III TAK), Mateusz Błachut (II TMR), Radosław Kwapisz (II TMR), Marcin Kielar (II LO), Robert Stareńczak (II LO), Przemysław Kochanik (I Z), Sławomir Fortuna (I LO), Patryk Gniady (I LO), Jakub Szczęsny (I LO), Wojciech Krężałek (I TPS).