ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
1

W dniu 6.03.2013r. w Jedliczu odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców. Drużyna naszej szkoły występowała w składzie: Wojtowicz Dawid (III LO), Frączek Krystian (III LO), Zięba Marek (III LO), Froń Daniel (II LO), Kielar Marcin (II LO), Gac Patryk (II LO), Gryb Szymon (II LO), Malawski Jakub (I LO), Farbaniec Krystian (I LO), Fortuna Sławomir (I LO), Kielar Adam (I TŻ).

W zawodach wystartowało siedem szkół Powiatu Krośnieńskiego, które to szkoły zostały podzielone na dwie grupy. Chłopcy naszej szkoły spisali się bardzo dobrze. Prezentując dobrą i skuteczną grę wygrali cały turniej.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

Spotkania grupowe:

 • ZS Iwonicz - LO Rymanów (2 : 2)
 • ZS Iwonicz - MZSP Miejsce Piastowe (3 : 2)
 • ZS Iwonicz - ZS Jedlicze (5 : 0)

Półfinał :

 • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (2 : 0)

Mecz finałowy :

 • ZS Iwonicz·- MZSP Miejsce Piastowe (1 : 0)

Tydzień później, tj. 13.03.2013r. odbyły się pierwsze zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt.

W zawodach wystąpiły uczennice: Dobosz Gabriela (III LO), Pachana Ilona (III LO), Borek Patrycja (III LO), Rąpała Paula (III LO), Wazowicz Karolina (II LO), Dudzińska Patrycja (I LO), Litwin Klaudia (I LO), Dąbek Sabina (I LO), Bożętka Anna (II TŻ), Bożętka Wioletta (II TŻ), Łopatkiewicz Beata (I TŻ), Wirmańska Katarzyna (I TŻ).

W zawodach wzięło udział sześć szkół Powiatu Krośnieńskiego. Grano systemem „każdy z każdym”. Turniejowi towarzyszyły ogromne emocje, mecze były bardzo zacięte, dziewczęta wszystkich szkół wykazały się olbrzymią wolą walki.

Wspaniale spisały się dziewczyny naszej szkoły, wygrywając cały turniej. Pokazały przy tym naprawdę wysokie umiejętności piłkarskie, wysoką skuteczność oraz dużo ładnych akcji.

O zwycięstwie w turnieju decydował dodatkowy mecz pomiędzy drużyną Naszej Szkoły a drużyną MZSP z Miejsca Piastowego.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

 • ZS Iwonicz – ZS Jedlicze 3 : 0
 • ZS Iwonicz – LO Jedlicze 2 : 0
 • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 1 : 1
 • ZS Iwonicz – LO Dukla 2 : 0
 • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój 3 : 1

Dodatkowy mecz o pierwsze miejsce w turnieju:

 • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 1 : 0