ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
9_92

W dniu 4.03.2013 roku w II LO w Krośnie odbyła się Rejonowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Patrycja Borek, Paulina Syrek, Ilona Pachana, Gabriela Dobosz, Paula Rąpała, Magdalena Cząstka, Zuzanna Skopińska (wszystkie III LO), Karolina Wazowicz (II LO), Agnieszka Sowula, Justyna Piłat (obie I LO). W turnieju brały udział cztery drużyny z Krosna, Jasła, Strzyżowa i Iwonicza. System rozgrywek każdy z każdym. 

Nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze wygrywając dwa mecze i ponosząc jedną porażkę z faworyzowaną drużyną II LO Krosno. Gratulujemy dziewczętom, które dzięki swojej walecznej postawie wywalczyły awans do półfinału wojewódzkiego.