ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
4

28 lutego 2013 r. członkowie Szkolnego Klubu Historycznego wzięli udział w uroczystościach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, zorganizowanych na PWSZ w Krośnie. Przy wypełnionej po brzegi auli wysłuchali dwóch referatów, poświęconych działalności podziemia antykomunistycznego, których autorami byli Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz oraz dr Krzysztof Kaczmarski z rzeszowskiego oddziału IPN. Po tych wystąpieniach odbyła się projekcja filmu dokumentalnego pt.: IV Zarząd WiN

Ostatnim punktem spotkania było zwiedzanie wystawy pt.: Śladami zbrodni komunistycznych na Rzeszowszczyźnie w latach 1944 – 1956 prezentowanej w budynkach PWSZ. Przedstawione fotografie wywołały duże zainteresowanie wśród zwiedzających i stały się punktem wyjścia do rozmów o niełatwej historii naszego kraju.