ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
9_1

W dniu 6.02.2013 oraz 7.02.2013 roku w Rymanowie odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Jako pierwsze do rywalizacji stanęły nasze dziewczęta w składzie: Paulina Syrek, Patrycja Borek, Ilona Pachana, Gabriela Dobosz, Paula Rąpała, Magdalena Cząstka, Patrycja Leśniak (wszystkie III LO), Karolina Wazowicz (II LO), Justyna Piłat, Klaudia Litwin, Agnieszka Sowula (wszystkie I LO).

W zawodach wystartowały trzy drużyny: gospodarz LO Rymanów, MZSP Miejsce Piastowe oraz ZS Iwonicz. System gry każdy z każdym. Nasze dziewczęta nie zostawiły żadnych złudzeń pozostałym ekipom i pewnie wygrały cały turniej. Najwięcej punktów dla naszej ekipy zdobyły: Patrycja Borek 26 pkt. Karolina Wazowicz 14 pkt. Ilona Pachana 4 pkt. 

Wyniki spotkań:

 • ZS Iwonicz - MZSP Miejsce Piastowe (23 : 7)
 • ZS Iwonicz - LO Rymanów (23 : 8)

 

Końcowa kolejność:

 1. ZS Iwonicz
 2. LO Rymanów
 3. Miejsce Piastowe

Drugiego dnia na parkiet wyszli nasi chłopcy w składzie: Dawid Wojtowicz (III LO), Paweł Bibinin, Marcin Kielar (obaj II LO), Jakub Skitał, Krzysztof Dobosz, Sławomir Fortuna, Jakub Malawski, Patryk Gniady (wszyscy I LO) oraz Dawid Gładysiewicz (III TI). Tutaj system rozgrywek był taki sam. Emocji i zaciętych spotkań nie brakowało. Nasza drużyna zaczęła pechowo przegrywając z gospodarzem różnicą jednego punktu. Następnie nie dali szans drużynie z Jedlicza. O awansie zadecydowało ostatnie spotkanie. Efektowna gra w ataku, doskonała obrona, zaangażowanie i ambicja dała naszej drużynie cenne zwycięstwo w meczu i wygraną w całym turnieju. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w zawodach Rejonowych.

Wyniki spotkań:

 • ZS Iwonicz - LO Rymanów (10 : 11)
 • ZS Iwonicz - ZS Jedlicze (25 : 6)
 • ZS Iwonicz - MZSP Miejsce Piastowe (21 : 13)
 • LO Rymanów - MZSP Miejsce Piastowe (9 : 19)
 • LO Rymanów - ZS Jedlicze (36 : 6)
 • MZSP Miejsce Piastowe - ZS Jedlicze (29 : 5)

 

Końcowa kolejność:

 1. ZS Iwonicz
 2. MZSP Miejsce Piastowe
 3. LO Rymanów
 4. ZS Jedlicze